Kraunasi.....

2020 m. lapkričio
3 - 22 dienomis

LT / ENG

„REVIZORIUS“

Valstybinio Šiaulių dramos teatro 2 dalių komedija pagal Nikolajų Gogolį

DSCF4671

Scenografė ir kostiumų dailininkė Laura Luišaitytė
Kompozitorius Ignas Juzokas
Šviesų dailininkas Darius Malinauskas

Vaidina: Sigitas Jakubauskas, Jūratė Budriūnaitė/Danguolė Petraitytė/Inga Norkutė, Monika Geštautaitė/Elžbieta Mikolajūnaitė/Lina Gečaitė, Aurimas Pintulis, Juozas Žibūda, Juozas Bindokas, Romanas Dudnikas, Josif Baliukevič, Dalius Jančiauskas, Arnas Ašmonas/Severinas Norgaila, Antanas Venckus, Saulius Eduardas Pauliukonis, Lina Bocytė, Nijolė Mirončikaitė, Vilija Paleckaitė, Rolandas Dovydaitis, Mindaugas Jurevičius, Inga Jarkova, Gintarė Ramoškaitė, Monika Šaltytė.

Premjera 2019 m. kovo 23 d.


Iš nesusipratimų virtinės suregztas „Revizoriaus“ siužetas, kurį, sakoma, N. Gogoliui pasufleravo A. Puškinas, pasaulio teatrų scenose interpretuotas daugybę kartų. Pagaliau, atlydėtas šmaikščių improvizacijų meistro Aido Giniočio, „Revizorius“ pasiekė  Šiaulius.
„Revizoriaus“ siužetas nukelia į XIX amžiaus nedidelį provincijos miestelį, kurį pasiekia žinia, jog inkognito atvyksta revizorius. Miestelyje, kurį valdo saujelė išrinktųjų su gorodničiumi priešakyje, prasideda didžiulis sujudimas. Apimti baimės, valdininkai revizoriumi palaiko atsitiktinai į miestelį užklydusį jauną plevėsą Chlestakovą. Šis pasipūtęs jaunuolis nuoširdžiai patiki rodoma aplinkinių „meile“ ir nesivaržydamas mėgaujasi jam skiriamu dėmesiu. Ir tuomet, kai jau atrodė, kad „revizoriaus klausimas“ sėkmingai „išspręstas“, patenkintus miestelėnus pasiekia dar viena, dabar jau tikrai „itin nemaloni žinia“...
Įsibėgėjus XXI a., įsivaizduojame, kad jau daugmaž „perkandome“ manipuliatorių žaidimus ir įmanomas korupcines schemas. Bet ar tikrai? O gal tik išmokome jų nepastebėti?

DĖMESIO! Po trečio skambučio vėluojantys žiūrovai neįleidžiami.

Režisierius:
Režisieriai: Aidas Giniotis, Vaidotas Žitkus
Renginys vyks:
2019-11-20 18:00
Renginio trukmė:
2 val. 50 min.
Kalba:
LT