Kraunasi.....

2020 m. lapkričio
3 - 22 dienomis

LT / ENG

„PABĖGIMAS IŠ TREPSĖS NAMŲ“

„Bardai LT“ muzikinis spektaklis šeimai pagal J.Avyžiaus apysaką ,,Aštuonetas iš Trepsės namų"

„Bardai LT“ muzikinis spektaklis šeimai pagal J.Avyžiaus apysaką ,,Aštuonetas iš Trepsės namų"

„PABĖGIMAS IŠ TREPSĖS NAMŲ“

Režisierius, libreto ir muzikos autorius Andrius Kaniava

Vaidina: Aistė Lasytė, Darius Auželis, Valentinas Krulikovskis, Marija Korenkaitė, Vaidotas Žitkus, Aleksandra Metalnikova, Agnė Kaktaitė

 

Gyveno kartą pasaulyje mergaitė vardu Trepsė. Iki šiol neaišku, kas pavadino ją Trepse, bet, be abejonės, tai buvo drąsus žmogus. Nes, vos tik Trepsė parduotuvėje pamatydavo naują lėlę, iš karto reikalaudavo ją nupirkti, o jei mama nesutikdavo, tuojau pat krisdavo žemėn ir pradėdavo baisingai trypti kojomis. Ir trypdavo tol, kol mama dėl šventos ramybės lėlę nupirkdavo. Taip Trepsės namuose atsirado tiek lėlių, kad visų net vardus buvo sunku atsiminti. Kiekviena iš jų troško, kad Trepsė žaistų tik su ja, todėl varžėsi tarpusavy, iš paskutiniųjų bandydamos patraukti mergaitės dėmesį. Bet vieną dieną mama nupirko Trepsei kompiuterį ir lėlės mergaitei tapo neįdomios. Trepsės namai virto namais, pilnais niekam nereikalingų lėlių. Nebegalėdamos pakęsti tokio gyvenimo, keletas lėlių nusprendžia pamokyti nedėkingąją Trepsę ir, susėdusios į seną žaislinį automobilį, pabėga iš Trepsės namų.

„Pabėgimas iš Trepsės namų” – muzikinė pasaka apie tai, ko siekia kiekvienas iš mūsų – būti trokštamu, mylimu ir reikalingu. Ir, kaip bet koks pabėgimas, jis susijęs su rizika, nuotykiais ir nenuspėjama pabaiga.

 

Režisierius:
Andrius Kaniava
Renginys vyks:
2020-11-05 18:00
Renginio trukmė:
1 val. 10 min.
Kaina:
9,20 - 11,20 €

Kur įsigyti:
Bilietus galite įsigyti tiketa.lt ir Alytaus miesto teatro kasoje