Kraunasi.....

2020 m. lapkričio
3 - 22 dienomis

LT / ENG

„SEKRETAI IŠ BŪTŲJŲ LAIKŲ“

„Stalo teatro“ spektaklis apie Lietuvos istoriją

Idėjos autorė, režisierė, aktorė - Saulė Degutytė

Konsultantas - meno istorikas Donatas Jokūbaitis

Dailininkė- Ligita Skukauskaitė

Kompozitorė- Juta Pranulytė

Aktorius- Saulius Čėpla

Šviesų dailininkas- Tadas Juozapaitis

4 Lietuvos istorijos epizodai edukaciniame spektaklyje ir ekskursijoje

„Stalo teatras“ kviečia smalsius vaikus ir jų tėvus į edukacinį spektaklį „Sekretai iš būtųjų laikų“.

Po spektaklio pagal pageidavimą galimos kūrybinės dirbtuvės.
Spektaklio režisierė Saulė Degutytė šiuolaikiniams vaikams nori papasakoti, kas yra „sekretai“, kuriuos su draugėmis kurdavo vaikystėje : „Lauke, prie tvorelės, kur nelabai žmonės vaikšto, „paslaptingoje vietoje“ pražarstydavome žemę, padėdavome gražų, blizgantį saldainio popieriuką arba – sudžiovintą gėlytę, ant viršaus – stikliuką. Parodydavome geriausiai draugei, kuri po kelių tą „sekretą“ būtinai išduodavo kitai draugei! Visai kaip Mindaugo laikais! Ne rožėmis klotas buvo didžiųjų valstybės vyrų gyvenimas...
Taigi „sekretai“ atskleis ir mūsų, ir Lietuvos istorijos vaikystę. Bet datų vaikams į galvą jėga nekalsime. Istorijos paslaptis perteiksime pasitelkę vaikų kūrybiškumą- spektaklyje pamatysite mažųjų dailininkų pieštą Karalienę Barborą, Karalių Mindaugą ant žirgo ir kitas svarbias senovės Lietuvos asmenybes. Didikų portretus pakeis Žalgirio mūšio vaizdai, o mūšio eigą paaiškinsime žirnių, pupelių, grikių bei kitų kruopų pagalba.

Režisierė – Saulė Degutytė, kostiumų dailininkė – Ligita Skukauskaitė, kompozitorė – Juta Pranulytė, vaidina S. Degutytė ir Saulius Čėpla, konsultantas – D. Jokūbaitis. Spektaklyje naudojami istoriko ir publicisto Gedimino Kulikausko vaikų auditorijai parašyti tekstai apie karalių Mindaugą, Žalgirio mūšį ir Barborą Radvilaitę.

 

Režisierius:
Saulė Degutytė
Renginys vyks:
2020-11-03 11:00
Renginio trukmė:
45 min.
Metų apribojimas:
Skirtas šeimai ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vai
Kur įsigyti:
Informacija apie bilietus jau netrukus.