Kraunasi.....

2019 Lapkričio
8-24 dienomis

LT / ENG

„KANDIDAS ARBA OPTIMIZMO MIRTIS“ (N-16)

Teatro „Teatronas“ spektaklis

kandidas cover

Kūrybinė komanda:

Režisierius: Gildas Aleksa

Dailininkai: Aistis Lansbergas ir Martynas Arlauskas

Kompozitorius: Jokūbas Tulaba

Vaidina: Arnas Ašmonas, Renida Baltrušaitytė, Milda Naudžiūnaitė, Karolis Kasperavičius, Milda Jonaitytė, Matas Dirginčius

Paprašykite kiekvieną keleivį papasakoti savo gyvenimo istoriją, ir jei bent vienas atsiras, kuris nebūtų dažnai keikęs savo gyvenimo ir kuris pats sau nebūtų nuolat kartojęs, kad jis nelaimingiausias žmogus, meskite mus žemyn galva į jūrą. Spektaklis palies jaunosios kartos ambicijų, idealizmo ir jaunatviško maksimalizmo skaudų susidūrimą su realybe, kurioje pragyvenimas, išgyvenimas ir sugyvenimas atima svajonių įgyvendinimo laiką, vėliau ir norą. Optimistiškai auklėti būti ypatingais, užkariauti pasaulį ir siekti savo svajonių, nes viskas įmanoma, realioje gyvenimo „rinkoje“ atrandame, kad tenka daryti darbus, o ne svajones, išgyventi pasaulyje, o ne jį taisyti. Ir šiame pastatyme „Teatrono“ trupė žvelgs į temą per komiškumo prizmę ir mėgins Kandido nepasiduodančiomis akimis pažvelgti į šias skaudžias temas.

COM•MOON•A programa (atsisiųsti)

 

Režisierius:
Režisierius: Gildas Aleksa
Renginys vyks:
2019-09-21 19:00
Renginio trukmė:
1 val. 40 min.
Metų apribojimas:
N - 16
Kalba:
LT
Kaina:
Festivalio bilieto kaina 10 €. Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems su nuolaida – 5 €. Vienas bilietas galioja į visus COM•MOON•A nakties renginius. Vėliau bilietai brangs.
Kur įsigyti:
Bilietus galite įsigyti teatro kasoje ir tiketa.lt.