Kraunasi.....

2019 Lapkričio
8-24 dienomis

LT / ENG

„POETINĖ NEMIGA / STROFŲ LOPŠINĖS“

Teatro „Atviras ratas“ spektaklis

jurgis marcenas1 h

Kūrybinė komanda: Justina Smieliauskaitė, Jurgis Marčėnas.

KAS?

JUSTINA SMIELIAUSKAITĖ – aktorė, 2016 m. baigusi LMTA vaidybos studijas (kurso vadovė – doc. Eglė Gabrėnaitė), kurianti vaidmenis Keistuolių ir „Atviro rato“ teatruose. Justinai poezija – kaip jūra, kartais bauginančiai audringa, kartais melancholiškai rami, bet visada užburianti ir įtraukianti savo paslaptimi, į kurią norisi panerti visa siela.
JURGIS MARČĖNAS – „Atviro rato“, Keistuolių teatro aktorius, plataus profilio meninio sindikato „Bad Rabbits“ vienas iš kūrėjų, kūrybinės grupės „WhaleSounds“ narys. Jurgiui poezija ir muzika – tai nevienareikšmiškų temų duetas, kurio dermės spalvos ir garsai kaskart gali nustebinti ne tik klausytoją, bet ir patį kūrėją, perleidžiantį visa tai per save.

KĄ?

Girdėsite Justės ir Jurgio atrinktus mėgstamiausių poetų eilėraščius (autoriai bus atskleisti netrukus), bei keletą Jurgio Marčėno atliekamų dainų. 

COM•MOON•A programa (atsisiųsti)

Renginys vyks:
2019-09-21 19:00
Renginio trukmė:
1 val. 15 min.
Kalba:
LT
Kaina:
Festivalio bilieto kaina 10 €. Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems su nuolaida – 5 €. Vienas bilietas galioja į visus COM•MOON•A nakties renginius. Vėliau bilietai brangs.
Kur įsigyti:
Bilietus galite įsigyti teatro kasoje ir tiketa.lt.