Kraunasi.....

2019 Lapkričio
8-24 dienomis

LT / ENG

„PO ARKOMIS: POEZIJOS IR MUZIKOS DUETAS“

Teatro „Atviras ratas“ spektaklis

com moon a tiketa baneris

Kūrybinė komanda: Justina Smieliauskaitė, Jurgis Marčėnas, Džiugas Širvys, Matas Pranskevičius.

JUSTINA SMIELIAUSKAITĖ – aktorė, 2016 m. baigusi LMTA vaidybos studijas (kurso vadovė – doc. Eglė Gabrėnaitė), kurianti vaidmenis Keistuolių ir „Atviro rato“ teatruose. Justinai poezija – kaip jūra, kartais bauginančiai audringa, kartais melancholiškai rami, bet visada užburianti ir įtraukianti savo paslaptimi, į kurią norisi panerti visa siela.

JURGIS MARČĖNAS – „Atviro rato“, Keistuolių teatro aktorius, plataus profilio meninio sindikato „Bad Rabbits“ vienas iš kūrėjų, kūrybinės grupės „WhaleSounds“ narys. Jurgiui poezija ir muzika – tai nevienareikšmiškų temų duetas, kurio dermės spalvos ir garsai kaskart gali nustebinti ne tik klausytoją, bet ir patį kūrėją, perleidžiantį visa tai per save.

DŽIUGAS ŠIRVYS – charizmatiškas muzikos grupės „jauti“ lyderis, šiuo metu studijuojantis LMTA III vaidybos kurse (kurso vadovė – doc. Eglė Gabrėnaitė). Keistuolių teatro žiūrovams Džiugas jau pažįstamas kaip Peliūkštis iš Aido Giniočio režisuoto spektaklio „Riešutų duona“ (pagal S. Šaltenio apysaką) bei kaip vienas iš talentingai muzikuojančių jaunųjų aktorių, kurie kartu su režisieriumi A. Giniočiu debiutavo koncertų cikle „Skamba keistai“, pristatydami Vytauto Kernagio dainas. Šįkart jaunasis kolega prisijungs prie Justinos bei Jurgio ir pristatys savo paties improvizuotą muzikinį garso taką – arką – jungiančią poeziją ir muziką.

MATAS PRANSKEVIČIUS –filosofišku žvilgsniu į gyvenimą žvelgiantis jaunasis aktorius, šiuo metu studijuojantis LMTA III vaidybos kurse (kurso vadovai režisieriai A. Giniotis ir I. Stundžytė). Keistuolių teatro žiūrovams Matas pažįstamas iš A. Giniočio režisuoto spektaklio „HOP”(pagal D. Bisseto pasakas) bei kaip vienas iš talentingai muzikuojančių jaunųjų aktorių, kurie kartu su režisieriumi A. Giniočiu debiutavo koncertų cikle „Skamba keistai“, pristatydami Vytauto Kernagio dainas.Matui poezija - neseniai jį įtraukusi srovė, kurios nešamas jis randa tai, ko nerado niekur kitur –žodžių tėkme įvardintą slaptą gyvenimo poskonį.Trumpos apimties įvairių autorių eilėraščiai, haiku, Jacques Prevert poezija, islandų autorių poezija, taip pat bus skaitoma poezija, kurios autoriai: Benediktas Januševičius, Donaldas Kajokas, Mindaugas Nastaravičius, Ernestas Noreika, Paulius Norvilas, Mantas Balakauskas, Vytautas Stankus, Rimvydas Stankevičius,Gintaras Grajauskas, Aivaras Veiknys, Dovydas Grajauskas, Aidas Marčėnas. Autorių sąrašas gali keistis. Poezijos skaitymus lydės gyvai atliekama muzika.

Renginys vyks:
2019-09-21 19:00
Renginio trukmė:
1 val. 10 min.
Kalba:
LT
Kaina:
Festivalio bilieto kaina 10 €. Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems su nuolaida – 5 €. Vienas bilietas galioja į visus COM•MOON•A nakties renginius. Vėliau bilietai brangs.
Kur įsigyti:
Bilietus galite įsigyti teatro kasoje ir tiketa.lt.